חברת הדברה

הדברת מכרסמים באשדוד

פגשתם מכרסמים באשדוד?

עולם החי של ישראל עשיר ומפתיע בגיוונו, אם זאת עובדה זו אינה מסבה לנו אושר כאשר חודר עולם החי לביתנו ואנו מגלים לפתע "אורחים" בלתי רצויים שמחליטים לחיות במחיצתנו, ביניהם מכרסמים.

המכרסמים הנפוצים בבית הם בעיקר עכברים וחולדות הניזונים משאריות מזון ולכן נמשכים לבתים בהם לעתים קרובות עומד לרשותם אוכל זמין ואיכותי. המסקנה מכך פשוטה: רוצים למנוע מכרסמים או לכל הפחות למזער את הסיכוי להופעתם? – הימנעו מלהשאיר אוכל מחוץ למקרר והקפידו לשמור על פח האשפה סגור ולנקות פירורים משולחנות האוכל, השיש והרצפה.

הדברה מכרסמים באשדוד

הדברה מכרסמים באשדוד

ועדיין, שמירה על ניקיון לא מבטיחה במאה אחוז כי המכרסמים לא יפקדו את ביתנו. החולדות, למשל, מטפסות בקלות על קירות הבניין, מתהלכות על חוטי חשמל ונעות בקלילות על גזעי וענפי העצים, לכן גם הקומות העליונות אינן חסינות מפני חדירתם לסביבת המגורים שלנו.

האם מכרסמים מהווים סכנה?

יש שיגידו שהחולדה או העכבר הם יונקים חמודים בעלי חוטם משופם שזז מהר ועייני חרוז שחורות ותמימות. למרות שהמכרסמים מעוררים בקרבנו חיבה, יש להיזהר ולא לתת להם להתנחל בביתנו: נשיכה של מכרסם עלולה להיות מסוכנת ולהדביק במחלות קשות. חלק רב מזמנם מעבירים המכרסמים בפחי אשפה ובביוב ולכן פרוותם נושאת בפרעושים וקרציות שיכולים לעבור לחיות המחמד שלכם, לשרוץ בתוך הספות, המיטות והשטיחים בבית – לא נעים… כרסומם של המכרסמים את המזון שנשאר מחוץ למקרר גם הוא הופך את האוכל לנגוע במחלות שיכולות לעבור לבני אדם אחרי שיואכלו את המזון. ואין לשכוח מהנזק לרכוש שמסבים המכרסמים כשהם משאירים סימני שיניים על הריהוט, לועסים את קבלי החשמל ויכולים לגרום לקצרים חשמליים.

אנו מקווים ששכנענו אתכם שלא מומלץ לחיות בקרבם של המכרסמים.

שלל טכניקות של הדברת מכרסמים

היום ישנן שיטות הדברת מכרסמים מגוונות וצוות המדבירים המוסמך של חברתנו מבצע הדברה באשדוד ובערים רבות נוספות באזור הדרום. בין היתר ישנן שיטות הדברה הומאניות שאינן מחייבות את הריגתו של המכרסם. כך למשל, שיטת הדברה אלקטרונית מאפשרת על ידי יצירת רעש בלתי נעים לאוזן של המכרסמים לגרום להם להתרחק מהאזור. חברתנו מעמידה לרשותכם מלאי של מכשירים אלקטרוניים שיתקין המדביר בביתכם. חשוב להדגיש כי הרעש נמצא מחוץ לטווח השמע האנושי ולכן אינו מהווה מטרד. על ידי מלכודות כלוב אפשר ללכוד את המכרסם ולשחררו ביער או חלקה ירוקה הרחק מאזור המגורים.

לאלה הרוכשים פחות חיבה למכרסמים ומעדיפים להשמיד אותם – המדבירים המוסמכים של חברנו מציעים שלל טכניקות של הדברת מכרסמים באשדוד: הדברת חולדות באמצעות ריסוס או פיזור של פיתיונות רעילים, פיזור של מלכודות שהורגות את המכרסם במקום ועוד.

אם אכן פגשתם מכרסמים באשדוד או אזור הדרום, פנו אלינו ואנו  נטפל בבעיה במומחיות – 1-800-666-600