הדברת מסעדות באשדוד

הדברת מסעדות באשדוד

בעלי מסעדות ובתי קפה עושים הכל בכדי להימנע ממזיקים בתחומי העסק שלהם. מסעדה צריכה לעמוד בתקנים מחמירים של משרד הבריאות והימצאות מקקים או מזיקים מצביעה תמיד על בעיה תברואתית, כמובן כאשר הבעיה מופיעה מחוץ לכותלי המטבח. לכן הדברת מסעדות חשובה ביותר ויש לבצע אותה באמצעות חברת הדברה מקצועית ואחראית.

יש בבעלותך מסעדה או עסק מתחום המזון? אתה חייב לבצע הדברה באופן קבוע להימנע ממזיקים גדולים כמו מכרסמים שונים וכן הדברת תיקנים.

הדברת מסעדות באשדוד

הדברת מסעדות באשדוד

הימצאות מזיקים וחרקים אצלך במסעדה מסכנת את שמך הטוב, לקוחות עלולים להגיב באופן קיצוני להימצאות מזיקים ולגרום לנזקים קשים לשמה הטוב של המסעדה ואף לפנות לגורמים תברואתיים. לכן כבעל מסעדה עליך להיות מוכן תמיד להופעת המזיקים וכן לבצע טיפולים מונעים באופן תקופתי, לפני הקיץ ובמקומות המועדים לפורענות. הדברת מסעדות היא חובה והיא באחריותך.

חברת הדברה מקצועית המבצעת הדברת מסעדות באשדוד 1-800-666-600

כאשר אנו מבצעים הדברת מסעדות אנו סורקים היטב את השטח בחיפוש אחר מקומות חשודים כמו מאחורי תנורים, מקומות לחים וחמים, סדקים וכו. לאחר שנבחן את השטח נכין עבורך תכנית הדברה מקיפה הכוללת מניעה, איטום וחיסול מקומות מסתור אפשריים, סגירת פתחים וכו. בתכנית נקבע ביקורים סדירים של מדביר מטעמנו במסעדה בכדי לפזר באופן שוטף מלכודות או רעלים נגד מכרסמים ופיזור ג'ל במקומות המועדים לטיפול במקקים.

בביצוע הדברה במסעדה תקבל מאיתנו את כל האישורים הרלוונטיים שעליך להציג לרשויות. אנו מספקים שירותי הדברה נרחבים לבתי עסק, הדברת מסעדות, הדברת מפעלים, הדברת מחסנים ועוד.

הדברת מסעדות באשדוד עם חברה מקצועית בעלת הסמכה להדברת מסעדות 1-800-666-600