ריסוס באשדוד

ריסוס באשדוד

ריסוס באשדוד פתרון לבעיית המזיקים

נתקלתם במזיקים? מעוניינים בשיטת הדברה יעילה שתבטיח את היעלמותם?

ריסוס הינו אחת השיטות היעילות והנפוצות למלחמה במזיקים. ראשית מדובר בשיטה זולה, שהאפקטיביות שלה מהווה תמורה משתלמת ביחס לעלות. ברמה הבסיסית ביותר מוכר הריסוס כאמצעי להיפטר מהמזיקים בבית על ידי שימוש בתרסיסים הנמכרים בחנויות. במקרים בהם מחליטים לערב בהדברה גורם מקצועי, פונים לחברת הדברה מוסמכת מטעם המשרד להגנת הסביבה ששולחת מדביר בעל ניסיון מטעמה. מדביר מקצועי מוסמך לעשות שימוש בחומרי ריסוס שלא ניתנים להשגה בחנויות והם בעלי השפעה חזקה וממוקדת יותר.

ריסוס באשדוד

ריסוס באשדוד

הסיבה שבגללה רק מדביר מקצועי מוסמך לעשות בהם  שימוש הוא הידע הרב שנדרש לצורך כל בתחום ההדברה: היכולת לבחור בחומר המתאים ביותר לסוג המזיק וגודל פני השטח, חישוב של המינון המדויק וכן הקפדה על ככלי הבטיחות הכרוכים בביצוע הריסוס. לחברתנו ותק של 30 שנה בתחום ההדברה והריסוס. אנו מבצעים הדברה באשדוד וכל אזור הדרום.

ריסוס בימנו וריסוס בעבר

בעבר הריסוס היה עושה שימוש בחומרים רעילים ומסוכנים לאדם וסביבתו שהסבו נזק כבד לאקולוגיה. היום המודעות לנושא הסביבתי גבוהה ופותחו חומרי ריסוס רבים ומגוונים שמתחשבים יותר בסביבה וממזערים את הנזק האפשרי. במידה ומדובר בחברת הדברה מוסמכת ששמה בראש סדר העדפותיה את השמירה על הסביבה והבטיחות, אפשר לבצע את הריסוס בלב שקט וללא חשש להשלכות שליליות. ריסוס מקצועי יפתור את בעיית המזיקים בקלות ומהירות.

ישנם אף חומרי ריסוס המבוססים על מרכיבים אורגניים שאינם מכילים רעלנים ומכוונים לפגיעה ממוקדת במזיק בספציפי מבלי להשמיד זנים נוספים של חרקים או בעלי חיים אחרים באזור, וכמובן, מבלי לפגוע בבריאות האדם וחיות המחמד שלו.

אשדוד – עיר הנתונה לפורענות

זנים רבים של מזיקים חיים בסביבתנו וטורדים את מנוחתנו. אין אזור בארץ שבו לא תפגשו מזיקים, חרקים ומכרסמים. אשדוד איננה יוצאת מן הכלל וחברתנו מבצעת ריסוס באשדוד.

גרים באשדוד ומתמודדים עם מזיקים? הזמינו את שירותינו ואנו נבצע את הריסוס בביתכם או בבית העסק שלכם על הצד הטוב ביותר. חברתנו מבצעת ריסוס באשדוד בכל סוגי הבתים הפרטיים, במסעדות, משרדים ומפעלים. פנו אלינו עכשיו – 1-800-666-600